Gra konwentowa

Hikari Festiwal Kultury Azjatyckiej

Jeśli sen na konwentach jest Wam obcy, mamy coś co zajmie Wasz czas w te nocne godziny.

Myślicie, że księżyc ​🌙​ tylko odbija światło słoneczne? Nic bardziej mylnego! Na księżycu siedzą króliki ​🐰​ , które ubijają mochi. Z energii powstałej przy tym ubijaniu zasilają gigantyczną żarówkę ​💡​ , dzięki której w nocy widzimy księżyc. Jednak rząd Korei Północnej ​ postanowił użyć tej technologii na Ziemi. Wysłany przez nich kosmonauta ​👨🚀​ z firmy Nappeun Hoesa (나쁜 회사) porywa biedne króliki i zmusza je do niewolniczej pracy. Podróżuje po kosmosie tylko w nocy, bo właśnie wtedy pracują te puchate zwierzątka (no i wtedy słońce go nie poparzy). Pomóżmy królikom i nie pozwólmy, żeby księżycowe światło zgasło na zawsze ​💪

🌜​ Na czym polega zabawa konwentowa?​🌛

W obie noce konwentowe między 1:00 a 4:00 poważnie wyglądający kosmonauta będzie przeprowadzał grupę królików w kształcie balonów 🎈​ Za każdego odbitego królika można dostać los, który potem w sklepiku konwentowym zamienicie na nagrodę. A grać naprawdę warto, bo każdy los wygrywa! Do wygrania są nie tylko ogórki kiszone ​🥒​ , ale specjalne talony, kultowe meble i wspaniałe fanty od sponsorów.Prościej – otrzymany od Kosmonauty balonik zawiera w środku bon z numerem nagrody do odebrania w sklepiku konwentowym.

🌜​ Jak można odbić królika?​🌛

Wystarczy, że wykonacie jedno z zadań z listy. Ale uwaga, mogą one zostać wykonane tylko określoną ilość razy (powtarzalność: x), więc kto pierwszy ten lepszy. Kosmonauta ​ nie ma​ obowiązku mówienia Wam co już zostało zrobione, acz damy znać które zadania zniknęły z listy w piątkową noc, aby w kolejną było Wam łatwiej. Każdy może jednej nocy uratować tylko jednego królika. Kosmonauta czuwa, więc nie próbujcie go oszukać.

🌜​ Jakie są zadania?​🌛

Oto lista dostarczona nam przez zaufanego człowieka ze Wschodu:

  1. Pomóż Kosmonaucie zostać przodownikiem pracy – wystarczy zapytać go czy potrzebuje wsparcia, prawdopodobnie każe Wam kosić beton, ale nigdy nie wiadomo (powtarzalność: 2 razy).
  2. Przynieś Kosmonaucie tajną korespondencję – na terenie eventu ukryte są 4 listy Nappeun Hoesa do ich współpracowników, które należy oddać, ale nie wolno czytać! (powtarzalność: 4 razy, no bo są 4 listy 😉 )
  3. Wyrecytuj Kosmonaucie wiersz o Azji własnego autorstwa – używaj wielu nazw geograficznych, postaraj się ująć każdy kraj Azji w wierszu (powtarzalność: 1 raz).
  4. Jeśli znajdziesz “specjalną broń” na konwencie: A. Oddaj ją Kosmonaucie i dokładnie opowiedz jak wszedłeś w jej posiadanie. B. Zaatakuj Kosmonautę aby odbić jednego królika, ​ uwaga: Kosmonauta ucieknie z resztą Królików i już nigdy ich nie odzyskamy (opcja “żodyn nie będzie miał, ino ja” dla złośliwych). (powtarzalność: 1 raz)
  5. Opowiedz Kosmonaucie o trzech wybranych atrakcjach Hikari 2019, które odwiedziłeś – to ważne dane wywiadowcze (powtarzalność: 3 razy).
  6. Opowiedz Kosmonaucie dowcip o Ameryce – ponoć go to bawi (powtarzalność: 1 raz)
  7. Podziel się z Kosmonautą autorskim memem o Hikari 2019 lub ConFamilii – dzieła trafią do Korei jako materiał dowodowy (powtarzalność: 3 razy)
  8. Zrób sobie zdjęcie i umieść jako publiczne na Facebooku oznaczając @ConTrust i dodając tag #Hikari2019, pokaż Kosmonaucie – są to cenne dane nt. rynku i z pewnością przydadzą się koreańskim analitykom (powtarzalność: 4)
  9. Przynieś Kosmonaucie własnoręcznie robioną jego podobiznę – może to być origami, obrazek, haft, cokolwiek co będzie wymagało pracy, zdjęcie się nie liczy 😉 (powtarzalność: 1)
  10. Udowodnij Kosmonaucie: A. … Że Ziemia nie jest okrągła. B. Że też należysz do Nappeun Hoesa – muszą to potwierdzić trzy inne osoby, wiarygodnymi opowieściami o Twoich dokonaniach. (powtarzalność: 2)

DODATKOWO INNE ZADANIA, O KTÓRYCH DOWIECIE SIĘ NA MIEJSCU.

POWODZENIA!